فواید داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان

محمد افشار
زمان مطالعه : 64 دقیقه
بازدید : 77993 نفر

اگر شما یک شغل دارید باید حتما این مورد را در نظر بگیرید که امروزه درصد بسیار زیادی از افراد دائما از گوشی های همراه استفاده میکنند و حتما درصدی از آن افراد هم مشتریان شما هستند , پس برای شما احتمال بیشتری وجود دارد که به برنامه ی موبایل برای کسب و کارتان نیاز داشته باشید . این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که در حال حاضر بیشتر افراد بدنبال راهی ساده و راحت برای بدست آوردن اطلاعات و خرید محصول از منزل یا بصورت انلاین هستند . علاوه بر این نکات باید متذکر شویم که اداره کردن این پروژه و راه اندازی آن هرگز آسان نبوده و نیست ولی نسبت به سودی که برای شما دارد ارزشش را دارد . در هر صنعتی که مراجعه کنید تقریبا همه ی شرکت های بزرگ در آن تخصص یک اپلیکیشن موبایل دارند و نکته ضروری این است که دائما باید برنامه خود را به روز کنید و خدمات اپلیکیشن خود را برای کاربرانتان افزایش دهید تا از رقیبان خود عقب نمانید .

فواید اپلیکیشن موبایل

mobile app

پشتیبانی سریعتر

یکی از مزایای اپلیکیشن موبایل متصل کردن شما با مشتریانتان در کمترین زمان ممکن است و اینکه میتوانید در همه زمان سوالاتشان را پاسخ دهید یا از محصولات خود پشتیبانی کنید . افزایش پشتیبانی به مشتریان احساس امنیت بیشتری می دهد و آنها میتوانند از شما برای نحوه استفاده از محصولات کمک بگیرند و یا اگر به مشکلی برخورده باشند با شما در میان بگذارند.

پویایی و گستردگی برنامه

تحرک برنامه به این معنی است که مشتریان شما در هر زمان و هر مکانی توانای خرید و ارتباط داشتن با واحد پشتیبانی را داشته باشند. به گونه ی دیگر یعنی شما توانای فروش به مناطق بیشتری را داشته باشید و واحد پشتیبانی خود را نیز به مناطق گسترده تری ارسال کنید .

مشارکت بیشتر

مشارکتبا شرکت های دیگر یک عامل بسیار مهم برای موفقیت و مشهوریت شما است. Electric Bench یک شرکت توسعه نرم افزاری است که در این موضوع بسیار پرتلاش بوده و در توسعه اپلیکیشن های موبایلی که باعث افزایش فرصت های شغلی می شوند، تمرکز دارد. بسیاری از مصرف کنندگان از این فرصت برای ارتقاء خودشان استفاده میکنند و از این شرکت برای همه جوانب و رابط کاربری شان با مشتریان کمک های شایانی میگیرند.

فرصت های بیشتر اتصال

بسیاری از افراد هستند که اصلا از وجود سایت و یا فروشگاه فیزیکی شما اگاه نیستند ولی ساختن یک اپلیکیشن موبایل و قرار دادن آن روی مارکت ها شما یک کانال بازاریابی جدید و یک راه دیگر برای زیاد کردن مشتریانتان برای خود باز کرده اید .

ارتقاء کسب و کار

برنامه موبایل برای شما بعنوان یک کارمند دیگر است که میتواند به شما در پیشرفت صنعت و توسعه کسب و کارتان کمک کند .به این دلیل که شما میتوانید با ساختن یک بخش نظرات کاربران , انتقاد ها و مشکل های محصولات , برنامه و سایت خود را بفهمید و سریعا به رفع کردن این مشکلات بپردازید .

فروش آسان تر

اپلیکیشن موبایل یک ماشین های تحلیلی بوده که با یک برنامه ریزی و طراحی درست میتوانید این موضوع را درک کنید به این صورت که شما براحتی دیگر محصولات خود را ارسال میکنید و دیگر براحتی با مشتریانتان هماهنگ میشوید و میتوانید برای رضایتشان طبق خواسته آنها در بخش نظراتشان عمل کنید .

همیشه در دسترس

شما ممکن است ساعت کاری تان از ۹ صبح تا ۹ شب باشد ولی برنامه موبایل اینگونه نیست و بطور ۲۴ ساعته آماده ی دریافت اطلاعات و دریافت اطلاعات خرید مشتریان می باشد و همه ساعته میتواند به پشتیبانی محصولات بپردازد .

مشتریان جدید

بسیاری از افراد خواهان یک برنامه خوب برای راحتی کار خودشان هستند . پس به این امر اعتقاد داشته باشید که برنامه شما اگر خوب کد نویسی شده باشد ورابط کاربری خوبی داشته باشد با تبلیغات زبانی و تعریفاتی که مشتریانتان از شما پیش دوستانشان میکنند شما به مرور زمان معروف میشوید و مشتریان بیشتری را در بر میگیرید .

 

نمایش محصول جدید

در اپلیکیشن موبایل شما اگر یک محصول جدید را وارد بازار و انبار خود کنید میتوانیدت بلافاصله بعد از اضافه شدن آن محصول به انبارتان شما به مشتریان خود اطلاع رسانی های لازم را انجام دهید تا آن ها هم مطلع شوند و اگر مایل باشند بتوانند بلافاصله آن محصول را از شما دریافت کنند .

درآمد بیشتر

تمامی شرکت ها به یک اپلیکیشن موبایل احتیاج دارند تا کسب و کارشان را بطور گسترده ای پیشرفت دهند . شما وقتی کسب و کارتان را به یک اپلیکیشن موبایل مجهز میکنید میتوانید به مرور زمان به طور وسیعی پیشرفت کنید و فرصت های شغلی بیشتری برای خودتان پیش بیاورید و به بیان دیگر شما برای خودتان یک حقوق ثابت فقط از طرف برنامه موبایلتان بدست آورده اید. پس حتما سعی کنید بهترین اپلیکیشن موبایل ممکن را برای خودتان طراحی کرده و از آن استفاده کنید .

 

اگر میخواهید که اپلیکیشن خود را داشته باشید و فروش محصولاتتان را بطور ۲۴ ساعته انجام دهید با گروه طراحی اپلیکیشن اورینت همراه باشید.

تور مجازی گوگل

Warning: Use of undefined constant post_tag - assumed 'post_tag' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/avrinetc/public_html/wp-content/themes/avrinet/single.php on line 43
محمد افشار

محمد افشار

مدیر دپارتمان سئو شرکت اورینت

مشاهده پست های نویسنده

تماس

021 65870052