فواید داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان

محمد افشار
زمان مطالعه : 64 دقیقه
بازدید : 133521 نفر

اگر شما یک شغل دارید باید حتما این مورد را در نظر بگیرید که امروزه درصد بسیار زیادی از افراد دائما از گوشی های همراه استفاده میکنند و حتما درصدی از آن افراد هم مشتریان شما هستند , پس برای شما احتمال بیشتری وجود دارد که به برنامه ی موبایل برای کسب و کارتان نیاز داشته باشید . این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که در حال حاضر بیشتر افراد بدنبال راهی ساده و راحت برای بدست آوردن اطلاعات و خرید محصول از منزل یا بصورت انلاین هستند . علاوه بر این نکات باید متذکر شویم که اداره کردن این پروژه و راه اندازی آن هرگز آسان نبوده و نیست ولی نسبت به سودی که برای شما دارد ارزشش را دارد . در هر صنعتی که مراجعه کنید تقریبا همه ی شرکت های بزرگ در آن تخصص یک اپلیکیشن موبایل دارند و نکته ضروری این است که دائما باید برنامه خود را به روز کنید و خدمات اپلیکیشن خود را برای کاربرانتان افزایش دهید تا از رقیبان خود عقب نمانید .

فواید اپلیکیشن موبایل

mobile app

پشتیبانی سریعتر

یکی از مزایای اپلیکیشن موبایل متصل کردن شما با مشتریانتان در کمترین زمان ممکن است و اینکه میتوانید در همه زمان سوالاتشان را پاسخ دهید یا از محصولات خود پشتیبانی کنید . افزایش پشتیبانی به مشتریان احساس امنیت بیشتری می دهد و آنها میتوانند از شما برای نحوه استفاده از محصولات کمک بگیرند و یا اگر به مشکلی برخورده باشند با شما در میان بگذارند.

پویایی و گستردگی برنامه

تحرک برنامه به این معنی است که مشتریان شما در هر زمان و هر مکانی توانای خرید و ارتباط داشتن با واحد پشتیبانی را داشته باشند. به گونه ی دیگر یعنی شما توانای فروش به مناطق بیشتری را داشته باشید و واحد پشتیبانی خود را نیز به مناطق گسترده تری ارسال کنید .

مشارکت بیشتر

مشارکتبا شرکت های دیگر یک عامل بسیار مهم برای موفقیت و مشهوریت شما است. Electric Bench یک شرکت توسعه نرم افزاری است که در این موضوع بسیار پرتلاش بوده و در توسعه اپلیکیشن های موبایلی که باعث افزایش فرصت های شغلی می شوند، تمرکز دارد. بسیاری از مصرف کنندگان از این فرصت برای ارتقاء خودشان استفاده میکنند و از این شرکت برای همه جوانب و رابط کاربری شان با مشتریان کمک های شایانی میگیرند.

فرصت های بیشتر اتصال

بسیاری از افراد هستند که اصلا از وجود سایت و یا فروشگاه فیزیکی شما اگاه نیستند ولی ساختن یک اپلیکیشن موبایل و قرار دادن آن روی مارکت ها شما یک کانال بازاریابی جدید و یک راه دیگر برای زیاد کردن مشتریانتان برای خود باز کرده اید .

ارتقاء کسب و کار

برنامه موبایل برای شما بعنوان یک کارمند دیگر است که میتواند به شما در پیشرفت صنعت و توسعه کسب و کارتان کمک کند .به این دلیل که شما میتوانید با ساختن یک بخش نظرات کاربران , انتقاد ها و مشکل های محصولات , برنامه و سایت خود را بفهمید و سریعا به رفع کردن این مشکلات بپردازید .

فروش آسان تر

اپلیکیشن موبایل یک ماشین های تحلیلی بوده که با یک برنامه ریزی و طراحی درست میتوانید این موضوع را درک کنید به این صورت که شما براحتی دیگر محصولات خود را ارسال میکنید و دیگر براحتی با مشتریانتان هماهنگ میشوید و میتوانید برای رضایتشان طبق خواسته آنها در بخش نظراتشان عمل کنید .

همیشه در دسترس

شما ممکن است ساعت کاری تان از ۹ صبح تا ۹ شب باشد ولی برنامه موبایل اینگونه نیست و بطور ۲۴ ساعته آماده ی دریافت اطلاعات و دریافت اطلاعات خرید مشتریان می باشد و همه ساعته میتواند به پشتیبانی محصولات بپردازد .

مشتریان جدید

بسیاری از افراد خواهان یک برنامه خوب برای راحتی کار خودشان هستند . پس به این امر اعتقاد داشته باشید که برنامه شما اگر خوب کد نویسی شده باشد ورابط کاربری خوبی داشته باشد با تبلیغات زبانی و تعریفاتی که مشتریانتان از شما پیش دوستانشان میکنند شما به مرور زمان معروف میشوید و مشتریان بیشتری را در بر میگیرید .

 

نمایش محصول جدید

در اپلیکیشن موبایل شما اگر یک محصول جدید را وارد بازار و انبار خود کنید میتوانیدت بلافاصله بعد از اضافه شدن آن محصول به انبارتان شما به مشتریان خود اطلاع رسانی های لازم را انجام دهید تا آن ها هم مطلع شوند و اگر مایل باشند بتوانند بلافاصله آن محصول را از شما دریافت کنند .

درآمد بیشتر

تمامی شرکت ها به یک اپلیکیشن موبایل احتیاج دارند تا کسب و کارشان را بطور گسترده ای پیشرفت دهند . شما وقتی کسب و کارتان را به یک اپلیکیشن موبایل مجهز میکنید میتوانید به مرور زمان به طور وسیعی پیشرفت کنید و فرصت های شغلی بیشتری برای خودتان پیش بیاورید و به بیان دیگر شما برای خودتان یک حقوق ثابت فقط از طرف برنامه موبایلتان بدست آورده اید. پس حتما سعی کنید بهترین اپلیکیشن موبایل ممکن را برای خودتان طراحی کرده و از آن استفاده کنید .

 

اگر میخواهید که اپلیکیشن خود را داشته باشید و فروش محصولاتتان را بطور ۲۴ ساعته انجام دهید با گروه طراحی اپلیکیشن اورینت همراه باشید.

تور مجازی گوگل

محمد افشار

مدیر دپارتمان سئو شرکت اورینت

مشاهده پست های نویسنده

دیدگاه شما

*

code

تماس

021 65870052