قوانین اَورینت

روش های پرداخت در اَورینت :

روش های پرداخت در اَورینت به یکی از صورت های زیر است :

1- پرداخت آنلاین ( از طریق درگاه پرداخت )
2- پرداخت به کارت های شرکت (کارت به کارت)
در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسئول پیگیری می‌باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر وعدم دریافت تأییدیه کاغذی در سربرگ و ممهور به مهر شرکت توسط کاربرر که موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای اَورینت ایجاد نخواهد شد.
هزینه کلیه سرویس ها صرفاً به یکی از طرق بالا به صورت کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد. اَورینت می‌تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بی اندازد.
پس از پرداخت نهایی ،کاربر موظف به اطمینان از فعال شدن نهایی سرویس خود پس از پرداخت می‌باشد .
درصورت بروز مشکل اَورینت مسئولیتی نخواهد داشت.

ورود صحیح اطلاعات کاربر:

مشتری موظف است درهنگام ثبت نام تمام اطلاعات خود را به صورت صحیح و به درستی ثبت نماید.
در غیر اینصورت اَورینت امکان ارائه خدمات رسانی به کاربر را نخواهد داشت و شرکت اَورینت میتواند برحسب صلاحدید خود نسبت به قطع همکاری با کاربر اقدام نماید و کاربر حق هیچچ اعتراضی را نخواهد داشت.

حفظ اطلاعات کاربر:

کاربر موظف است کلمه عبور و سایر اطلاعات حساب کاربری خود را به صورت محرمانه حفظ نمایدو در اختیار غیر قرار ندهد.در غیراینصورت مسئولیت عواقب بعدی متوجه کاربر میباشد و شرکتت اَورینت هیچ مسئولیتی در خصوص استفاده ی شخص دیگر از سرویسهای کاربر را نخواهد داشت.لازم به یادآوریست که دسترسی غیرمجاز افراد دیگر به حساب کاربر می‌تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری گردد.

موارد منع استفاده از سرویس های اشتراکی اورینت :

استفاده از سرویس های اشتراکی اَورینت برای هر یک از موارد زیر اکیداً ممنوع می‌باشد و کاربر تعهد می‌نماید از سرویس اشتراکی خود برای هیچ‌کدام از عناوین زیر استفاده ننماید. در صورتت مشاهده هر یک از موارد زیر در سرویس های اشتراکی اَورینت سرویس کاربر مربوطه سریعاً و بدون هیچ اخطار قبلی قطع خواهد شد و تمامی مبلغ پرداختی کاربر به عنوان جریمه توسط اَورینت ضبط خواهد شد.

Spidering
Crawlering
Mailing Scripts
HYIP
Mailing lists
Hot-Linking
Proxy
Bit Torrent
AutoSurf, PTC, PTS ,PPC sites
IP Scanners
Port Scanners
Fraudulent Sites
Brute force Programs/Scripts/Applications
Leeching

بکاپ داده ها:

اَورینت در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور (نه یک کاربر خاص) به صورت دوره‌ای می‌نماید.این دوره‌ها ممکن است هفتگی، ماهانه، چند ماه یک‌بار و یاا سالانه انجام پذیرد اما این نسخه پشتیبان صرفاً جهت عملیات داخلی اَورینت می باشد و ممکن است شامل داده های یک کاربر خاص نباشد. تمامی کاربران می‌پذیرند به طور کلی مسئولیت بکاپ(نسخه پشتیبان) اطلاعات با خود آنان بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات خود را در جایی خارج از تجهیزات و سرورهای اَورینت نگهداری نمایند تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایند. در صورت بروز هر مشکل مسئولیت به عهده کاربر خواهد بود و کاربر موظف است اطلاعات را از پشتیبان‌های تهیه‌شده توسط خودش که در خارج از سرورهای اَورینت نگهداری می‌نماید بازگرداند.

این ماده شامل تمامی سرویس های اَورینت بدون استثنا خواهد بود و حتی در صورتی که در ویژگی‌های یک سرویس بک آپ گیری هم قید گردیده باشد صرفاً جنبه بک آپ گیری داخلی اَورینت را دارد مشتری نمی‌تواند از آن استفاده نماید و شامل این ماده خواهد بود و کاربر آن سرویس نیز موظف به تهیه بک آپ می‌باشد. هیچ دلیل فنی و غیر فنی برای عدم تهیه نسخه پشتیبان از کاربر پذیرفته نیست و عدم همکاری و یا مشکل فنی نمی‌تواند دلیل عدم تهیه بک آپ توسط کاربر باشد. در صورتی که کاربر به هر دلیل امکان تهیه نسخه پشتیبان خارج از سرویس های اَورینت را ندارد باید فوراً استفاده از سرویس را متوقف نماید و در صورت ادامه استفاده از سرویس مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده کاربر خواهد بود. کاربر موظف می‌باشد از سالم بودن و کامل بودن بک آپ تهیه‌شده توسط خودش در خارج از سرویس های اَورینت اطمینان حاصل نماید و در صورت خراب بودن و یا ناقص بودن بک آپ تهیه‌شده توسط کاربر مسئولیت به عهده اَورینت ن خواهد بود. در صورتی که امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از بک آپ های اَورینت موجود باشد این عمل با دریافت هزینه انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از نسخه‌های پشتیبان اَورینت وجود ندارد هیچ مسئولیتی متوجه اَورینت نخواهد بود.

نصب Chat room :

Chat room ها معمولاً به میزان بالایی از منابع یک سرور را مصرف می‌کنند بنابراین امکان نصب آن‌ها بر روی سرویسهای اشتراکی وجود ندارد. کاربرانی که نیاز به نصب Chat room دارندد می‌بایست از سرویسهای اختصاصی اَورینت استفاده نمایند.
IRCانجام IRCC بر روی کلیه سرویسهای اَورینت اکیداً ممنوع بوده و اَورینت ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

اسکریپت :

قرار دادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و وب سایت متخلف برای همیشهه قطع می‌گردد.

قطع ارائه سرویس دهی در شرایط خاص:

هدف اَورینت ثبات شرایط سرویسها جهت استفاده ی کاربران میباشد .در صورتیکه بنا به دلایل غیر فنی و خارج از کنترل ، سرویس دهی به کاربران با وقفه مواجه شد ، اَورینت تمام سعیی خود را جهت رفع موارد احتمالی در اسرع وقت انجام میدهد .
در بروز چنین شرایطی ، کاربر توافق می نماید اَورینت را برای بروز چنبن وقفه هایی مسئول نداند .

اقدام قانونی علیه اَورینت :

کاربران شرکت اَورینت متعهد میشوند چنانچه اقدام به شکایت از اَورینت را نمودند، پیش از اقامه دعوی ابتدا نسبت به اطلاع رسانی به صورت کتبی و از طریق ارسال یک نامه با امضاءو مهرر کاربر به همراه تصویر کارت ملی از طریق پست سفارشی به آدرس دفتر شرکت اَورینت مورد را اعلام نمایند و اَورینت جهت رفع مورد صورت گرفته اقدامات لازم را طی حداکثر یک ماه از تاریخ دریافت نامه انجام دهد .لازم به ذکر است در صورت عدم اطلاع رسانی کاربر در این خصوص همکاری با کاربر قطع خواهد شد و اَورینت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ویروسها و سیر فعالیتهی تخریبی :

استفاده از سرویسها یا تجهیزات اَورینت برای ایجاد یا ارسال ویروس‌ها، کرم‌ها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing وو Flood کردن ممنوع است.

دامنه های تحت www.nic.ir :

تمامی دامنه‌های تحت ir توسط پژوهشگاه دولتی دانش‌های بنیادی(www.nic.ir) به عنوان متولی این موضوع در کشور ثبت می گردند و …. کارگزار ثبت این نوع دامنه‌ها می‌باشد.کاربر موظفف به اجرای کامل و بی نقص تمامی موارد مندرج در راهنمای ثبت دامنه‌های تحت www.nic.ir شامل دامنه‌های ir و تمامی موارد دیگر می‌باشد در صورت عدم رعایت کامل راهنما مسئولیت تمامی موارد دیگر به عهده کاربر می‌باشد. همچنین کاربرانی که اقدام به انجام هرگونه عملیات در رابطه با این نوع دامنه می‌نمایند موظف به رعایت تمامی بندهای موافقت‌نامه پژوهشگاه دولتی دانش‌های بنیادی(www.nic.ir) به آدرس اینترنتی www.nic.ir/Domain_Register_Policy.html می‌باشند در این مورد تمام کاربران موظف به دریافت کامل راهنما چه از طریق وب سایت و چه از طریق بخش فروش می‌باشند و عدم درک و تفهیم این راهنما و موافقت‌نامه و یا عدم دریافت و یا عدم مطالعه آن رافع مسئولیت کاربران نمی‌باشد.

انتقال محصول به غیر:

کاربر امکان انتقال سرویسی که از اَورینت دریافت نموده است را به شخص دیگر بدون هماهنگی و تاییده کتبی اَورینت ندارد.در غیراینصورت اَورینت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و تمامم عواقب این امر متوجه شخص انتقال دهند (مبدا) میباشد.

ارسال ایمیل اسپم (انبوه):

ارسال ایمیلهای گروهی، ایمیلهای تبلیغاتی ، اسپم و ایمیل انبوه از سرویس های اَورینت ممنوع است.(حتی برای یک‌بار ) در غیر اینصورت سرویس کاربر برای همیشه قطع میگردد.

ضمانت محافظت از اطلاعات :

کاربر متعهد میشود از تمامی اطلاعات شخصی خود و سرویسهای تهیه شده در اَورینت محافظت نموده و اطلاعات را در اختیار غیر قرار ندهد .
همچنین با سفارش سرویس های اَورینت متعهد میشود به تمام قوانین شرکت پایبند بوده و در حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و شرکت اَورینت کوشا باشد.

2017/04/26

تماس

021 65870052