گواهی ssl سازمانی

پروتکل امن (SSL) چیست؟
پروتکل امنیتی (SSL) یکی از پروتکل‌های استاندارد جهت انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده (Server) و سرویس گیرنده (Client) به صورت رمزنگاری شده است.

کلمه SSL مخفف عبارت Secure Socket Layer به معنای “لایه امن پروتکل” است و با نام‌های زیر شناخته و ربط داده می‌شود:

–  Https (پروتکل امن)

–  Hypertext transfer protocol over secure layer (پروتکل انتقال ابر داده از طریق لایه امنیتی)

–  s-HTTP

–  Secure HTTP

 

 

 Organization Validation (OV SSL):

گواهی ssl نوع OV یا Organization Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSLبه طور کامل تایید می گردد به این صورت که این گواهینامه ssl تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را ارسال نماید. به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت این نوع گواهی SSLدارای هزینه صدور بالایی می باشند اما به همان میزان نیز دارای اعتبار بالایی می باشند.

 

Extended Validated (EV) :

*** از طریق دریافت گواهی نامه امنیتی EV میتوانید نوار تایید سبز رنگ را نیز دریافت نمایید.
بهترین انتخاب برای جلب اعتماد و امن سازی سایت های بزرگ فروشگاهی، سازمانی، بانکی ، مالی و اعتباری،شرکت های معتبر وانواع سازمان های دولتی، و … میباشد.

لازم به ذکر است در گواهی های امنیتی دیجیتال نوع EV یا Extended Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSLبه طور کامل تایید می گردد، این تاییدیه در نوار سبز رنگی که کنار آدرس سایت ، در مرورگر نمایش داده می شود .این امر موجب جلب اعتماد هرچه بیشتر کاربران به سایت مذکور می گردد. این گواهینامه ssl تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را به صورت ترجمه شده ارسال نماید. به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت و همچنین نمایش نوار سبز رنگ تایید، این نوع گواهی SSL دارای هزینه صدور بالایی می باشند .

***بالاترین میزان کسب اعتماد برای سایت شما را گواهی های امنیتی دیجیتال نوع EV یا Extended Validated SSL Certificate به همراه خواهد داشت. ***

 

*** مدارک مورد نیاز برای دریافت ssl:

1- پاسپورت مدیرعامل شرکت یا موسسه

2- مدارک ترجمه شده ی رسمی شرکت (ممهور به مهر برجسته باشد)

2017/05/05

تماس

021 65870052