سرویس گوگل مپ

امروزه پیدا کردن مکان و یا کسب و کاری در دنیای الکترونیکی کار چندان پیچیده ای نیست ، شرکت گوگل همواره در جهت تحقیق این امر سرویس های نوینی را ارائه داده است و توانسته موفقیت های بسیاری در این زمینه کسب کند که میتوان به عنوان نمونه به سرویس گوگل مپ برای این موضوع اشاره کرد ، در حالی که خیلی ها گوگل مپس را به سادگی «یک نقشه دیگر» می خوانند، اما این سرویس توانسته است اطلاعات بسیاری را در دل خود جای دهد که شامل خیابان ها ، مکان های عمومی ، رستوران ها ، کسب و کار ها و غیره می باشد ، نکته اینجاست که تمامی این موارد دست به دست هم داده تا از گوگل مپس سرویسی قابل اعتماد بسازند؛ سرویسی که رقبای دیگر آن از منظر کیفیت و پرداخت به قابلیت ها به گرد پای آن هم نمی رسند.

میلیون ها کسب و کار ثبت شده ، به کار گیری الگوریتم های پیچیده و  استفاده از انبوهی از داده های انسانی گوگل مپس را به سرویسی تبدیل کرده که نمی توان آن را دید و به این فکر نکرد که من نیز چگونه میتوانم کسب و کار خود را به آن اضافه کنم .

ثبت مکان در گوگل مپ، این امکان را به شما می‌دهد که اگر نام کسب و کار شما در گوگل جستجو شود، در سمت راست نتایج جستجو، نقشه گوگل به همراه اطلاعات کسب و کار شما برای فرد جستجوگر به نمایش در آید. اطلاعات ارائه شده می‌تواند شامل آدرس سایت، ساعت‌های کاری، اطلاعات تماس ، تصاویر ، تور مجازی گوگل و همچنین امکان ثبت نظر توسط بازدیدکنندگان باشد. اورینت توانسته است با راه اندازی سرویس ثبت مکان در نقشه گوگل برای کسب و کارها و کاربران ایرانی ، تحریم های موجود بر علیه ایران را کنار گذاشته و به صورت مستقیم این سرویس را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا بتوانند بصورت ساده و آسان تنها در عرض چند ساعت اطلاعات خود را در نقشه و جست و جوی گوگل ثبت نمایند .

 

 

تـوجـه:
افزودن خانه‌های مسکونی شخصی یا دولتی در گوگل توسط خودِ گوگل، ممنوع اعلام شده است.
افزودن اماکن نظامی و امنیتی، تأسیسات زیرساختی مانند برق، نفت و گاز، آب، دکل موبایل، کابل کشی مخابرات، تأسیسات زیرزمینی (مثلا مسیر لوله گاز)، دوربین‌های امنیتی و خطوط مرزی بین دو کشور ممنوع است و امکان ثبت وجود ندارد .

 

تبصره : 

ثبت مکان در برخی از شهرهای کوچک ممکن است  چند روز طول بکشد .

 برای ثبت مکان از طریق واتساپ به شماره زیر پیام دهید


۰۰۹۰۵۵۲۷۸۵۹۵۸۲ (واتساپ)

لینک پیام از واتساپ

https://wa.me/+905527859582

 

2017/05/14

تماس

021 65870052