ترفند های اینستاگرام برای محبوبیت در کمترین زمان

سجاد عزیزی
زمان مطالعه : 107 دقیقه
بازدید : 144980 نفر

در عصری هستیم که رقابت بطور عجیبی در حال افزایش است و برای اینکه از میان این مدعیان دیده شوید باید ویژگی های متمایز، خوب و تازه ای باشید. سایت ها یا اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که می توان از آن ها فالوور خرید، که این شاید برای بعضی افراد در مراحل اول به کار بیاید ولی در کل راه حل خوب و کاملی نیست. اما راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید بوسیله آن ها یک شخصیت یا یک پروفایل حرفه ای و جذاب پر مخاطبی داشته باشید. این موضوع می تواند برای افرادی که می خواهند یک کسب و کار B2B در اینستاگرام داشته باشند بسیار اهمیت دارد. در ادامه مقاله به ذکر چندین ترفند برای بهتر دیده شدن در اینستاگرام می پردازیم:

 

۱- زمان بندی در هشتگ گذاری

اگر از هشتگ های محبوب و پر استفاده ای بهره می برید، باید بدانید که مانند شما هزاران نفر در همان زمان در حال تایپ و استفاده از همان هشتگ هستند، و اگر شما دیر هشتگ خود را اضافه کنید، پست شما در میان خیل عظیم پست ها دیده نمی شود. پس سعی کنید از هشتگ های متنوعی استفاده کنید و سعی کنید خیلی هشتگ هایی که استفاده می کنید خاص نباشند تا به راحتی پیدا شوند.

پروفایل اینستاگرام

۲- طراحی خاص پروفایل

حتما با گردش در اینستاگرام پروفایل هایی را دیده اید که دارای استایلی متفاوت و جذاب هستند و در قسمت بیوگرافی شان از کاراکتر های جالبی استفاده کرده اند. دومین نکته ای که باید رعایت کنید این است که به طور دلخواه ولی بصورتی جذاب و منحصر به فرد پروفایل اینستاگرام خود را طراحی کنید تا در نگاه اول هم توضیحات خوبی درباره ی شما و آن چه می خواهید بقیه درباره شما بدانند به بینندگان منتقل کنید، و هم با داشتن استایلی خاص در ذهن مخاطبتان بیشتر بمانید.
سعی کنید برای نوشتن بیو خود حتما قبل از وارد کردن آن در اینستاگرامتان، در نوت گوشیتان هر تغییری می خواهید روی آن بدهید یا فونت دلخواهی بگذارید و بعد آن را کپی و در باکس بیو آن را پیست کنید.

 

۳- از الگوریتم اینستاگرام به خوبی استفاده کنید

یادتان باشد که اینستاگرام دارای الگوریتمی است که به شما می فهماند تعداد فالوور ها آن قدر هم مهم نیس، بلکه بیشتر میزان مشارکت آن هاست که حائز اهمیت است. مشارکت مانند به اشتراک گذاری، استوری گذاشتن از برند شما، لایک کردن، نظر دادن زیر پست شما و …
خریدن ۲۰ هزار فالوور تقلبی باعث افزایش تعداد فالوور های شما شده و تاثیر خوبی در نگاه اول یک پیج دارد. ولی برای اینکه این اکانت اینستاگرام به موفقیت برسد باید پست های جذابی بگذارید و از الگوریتم اینستاگرام استفاده کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.
فالوور به تنهایی کافی نیست، باید طرفدار و خریدار پیدا کنید!

بیشتر بخوانید :   آموزش سئو و نحوه استفاده از آن

لایک و فالور اینستاگرام

۴- لایک کردن و نظر دادن زیر پست

یک راهی که می تواند باعث شود دیگران از شما حمایت کنند این است که شما از آن ها حمایت کنید. شما با لایک کردن پست های دیگران توجه خود به آن ها را نشان می دهید، و با نظر گذاشتن زیر پست شان، به آن ها اطلاع می دهید که پست هایشان را نه تنها دنبال می کنید بلکه طرفدار آن ها هم هستید.
در این بین سعی کنید از استفاده از بات هایی که جهت این کار تعبیه شده اند استفاده نکنید چون به راحتی قابل تشخیص هستند و تاثیر عکس دارند.
البته اگر این نظر دادن و لایک کردن را بیش از حد انجام دهید ممکن است اینستاگرام شما را به عنوان یک مخرب در نظر بگیرد و شما را برای مدتی بلاک کند و از این کار باز دارد. پس در اعتدال برای خود طرفدار جذب کنید.

 

۵- اپلیکیشن های دوباره پست کردن repost

اگر از اکانت اینستاگرامتان برای کسب و کارتان بهره می برید، حتما باید به فکر ایتفاده از این نوع اپلیکیشن ها باشید.
این اپلیکیشن ها باعث می شود سرعت پست گذاشتن تان زیاد شود ولی از طرفی اگر خیلی از آن استفاده کنید دیگران فکر می کنند شما فقط کپی می کنید و خیلی تنبل هستید! برای این که هم نشان دهید اکانت معتبری هستید و هم یک طرفدار برای خود جذب کنید، حتما نام اکانتی که از آن repost کرده اید را هم تگ یا ذکر کنید.

پنل فالور اینستاگرام

۶- اپلیکیشن های فالو یا آنفالو

همه می دانند که یکی از بهترین راه هایی که هر اکانتی می تواند با آن فالوور جذب کند، فالو کردن دیگران است. و راحت ترین کاری که برای تحقق این موضوع می توان کرد این است که از اپلیکیشن های مخصوص فالو و آنفالو استفاده کنید.
با استفاده از این اپلیکیشن ها می توانید به سادگی افرادی که فالو کرده اید را مدیریت کنید یا کسانی را که می خواهید آنفالو کنید.
استراتژی فالو کردن و سپس آنفالو کردن برای گرفتن فالوور قطعا یک راه همیشگی نیست و اکنون بعد از گذشت مدتی مشاهده می شود که مانند قبل این روش جواب نمی دهد، ولی می توانید به عنوان یک معرفی از برند خود، این کار را انجام دهید. هرگز از کلماتی استفاده نکنید که نشان دهد شما به لایک شدن یا فالو شدن نیاز دارید!

یکی از این سیستم های مدیریت اکانت اینستاگرام sendtoinsta هست که شما میتوانید با استفاده از این سایت اکانت های خود را مدیریت کنید ، فالو کنید ، آنفالو کنید ، کامنت بگذارید و دایرکت مسیج ارسال کنید شما با استفاده از این ابزار میتوانید به راحتی افزایش فالور واقعی اینستاگرام داشته باشید .

 

۷- جایگاه هشتگ ها

با این که همگی به این موضوع که استفاده از هشتگ مفید است اذعان داریم، ولی باید در کپشن ها در جای مناسبی از آن ها بهره ببریم. اگر یک حجم هشتگ زیاد در زیر عکس بدون هیچ کپشنی باشد، زیاد برای مخاطبان جالب به نظر نمی رسد. شما می توانید هشتگ هایتان را در زیر کپشن با فاصله قرار دهید تا هم نه به کپشن لطمه ای بخورد و هم از مزایای دیده شدن در هشتگ ها سود ببرید. بهترین کار برای طراحی و زیبا تر کردن کپشن تان، نوشتن کپشن در نوت گوشیتان است و بعد از طراحی ای که باید با خلاقیت انجام شود تا مخاطب را مجاب به خواند متن کند، را در بخش زیر عکس پیست کنید.

بیشتر بخوانید :   افزایش رتبه سایت شما طبق قوانین موتور های جستجو

۸- گیف ها و جلوه های ویژه

یکی از راه هایی که می توانید پست هایتان را بسیار جذاب و در عین حال کوتاه بگردانید، استفاده از گیف ها است. استفاده از گیف یا بومرنگ که جلوه های ویدیویی جذابی برای مخاطبان به شمار می روند، می تواند پست هایتان خاص تر از قبل کند.

 

۹- استوری ها

استوری ها که امروزه شاید بیشتر از پست ها به اشتراک گذاشته شوند، بخش مهمی از گردش روزانه ی هر کاربر اینستاگرام را تشکیل می دهند. هر کاربر اینستاگرام در روز حتی اگر پست های عادی را نبیند حتما به استوری ها سر می زند. جالب است نه؟ اما چرا؟! چون استوری ها سرعت بیشتری دارند، کوتاه تر هستند، دارای ایفکت های جذابی هستند، راحت تر پست می شوند، و در اقل مانند خلاصه اخبار مهم هستند!
چگونگی استفاده از ایفکت های مختلف در استوری ها به خلاقیت و هوش شما بستگی دارد. ترکیب رنگ های پر انرژی و اخبار کوتاه درمورد برند یا پست جدیدتان می تواند مخاطبان زیادی را به صفحه ی اینستاگرامتان جاری سازد.

اینستاگرام

۱۰- همکاری با اکانت های دیگر

همکاری با برند ها یا اکانت های دیگر در اینستاگرام از دو راه کلی تشکیل می شود:
– تگ کردن و ذکر برند و اکانتی که شما آن را می پسندید یا از محصولات آن استفاده می کنید
– ساختن یک محتوا مانند یک اثر هنری، درباره ی یک برند خاص یا اکانت و شخصیت خاص

 

موفقیت از این طریق مستلزم آن است که بتوانید عکس ها و پست هایی با کیفیت که باعث ایجاد تاثیر مثبت در دیگران می شود، پست کنید. شما با جلب توجه یک اکانت برند بزرگتر، اگر واقعا کیفیت کارتان خوب باشد، از طرف آن اکانت هم تشویق می شوید، و هنگامی که این تشویق را کاربران و طرفداران آن اکانت ببینند، به سمت صفحه ی شما جلب می شوند.
هم چنین می توانید با تبلیغ کردن در صفحات بزرگتر با فالوور های بیشتر، افراد بیشتری را با اکانت خود آشنا کنید و به سرعت ترقی کنید. که این مزیت با پرداخت هزینه هایی همراه است.

تور مجازی گوگل

سجاد عزیزی

مشاور کسب و کار اینترنتی

مشاهده پست های نویسنده

دیدگاه شما

*

code

تماس

021 65870052